Bilety na mecz Polska Grecja w Lidze Narodów UEFA Kobiet

Bilety na mecz Polska Grecja w Lidze Narodów UEFA Kobiet, który odbędzie się 5 grudnia o godzinie 19:00 w ArcelorMittal Park, Sosnowiec, można już kupić w cenie 5 zł dzieci oraz 15 zł osoby dorosłe.

Partner działu

Bilety na mecz Polska Grecja w Lidze Narodów UEFA Kobiet

Przed nami kolejne spotkanie naszych Piłkarek w premierowej edycji Ligi Narodów UEFA. Tym razem zmierzymy się 5 grudnia z reprezentacją Grecji na stadionie w Sosnowcu.

Bilety na mecz Polska Grecja w Lidze Narodów UEFA Kobiet możecie nabyć klikając w ten link.

Powołania na grudniowe mecze z Ukrainą i Grecją w Lidze Narodów UEFA 2023/24

19.11.23 / #pnk

Stadion w Sosnowcu

Obiekt w Sosnowcu może pomieścić ponad 11 tysięcy widzów, ale jak zwykle sprzedaż odbywa się wyłącznie na kilka sektorów na przeciw kamer telewizyjnych w tym wypadku bilety można nabyć wyłącznie na 3 sektory. To zaskakujące bo przecież Sosnowiec jest doskonale skomunikowany z Katowicami i pobliskimi miastami i wydawać by się mogło, że zapełnienie stadionu (przy tak niskich cenach biletów) nie powinno stanowić problemu.

Bilety na mecz Polska Grecja w Lidze Narodów UEFA Kobiet

Podejrzewamy jednak, że po raz kolejny informacje o meczu pojawią się w lokalnych mediach na dzień przed wydarzeniem co sprawi że część kibiców choć zainteresowana meczem na niego nie przyjdzie.

My jednak gorąco zachęcamy do przyjścia na trybuny i kibicowania naszym zawodniczkom. Udostępniajcie też informację o meczu gdzie możecie bo warto!

Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 19.11.23

Polecane