Gabriela Grzybowska nową piłkarką GKS-u Katowice
VIDEO

Gabriela Grzybowska nową piłkarką GKS-u Katowice

Gabriela Grzybowska nową piłkarką GKS-u Katowice. Gabriela Grzybowska związała się umową z naszym Klubem do końca sezonu 2024/2025. Kadrę zespołu trener Karoliny Koch wzmocni doświadczona pomocniczka, która w całej swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej reprezentowała barwy SMS-u Łódź – najpierw drugiej drużyny, a od 2018 roku seniorskiego zespołu tego klubu.

Partner działu

Gabriela Grzybowska nową piłkarką GKS-u Katowice

Grzybowska, która w ostatnich latach pełniła rolę kapitan drużyny z Łodzi, może pochwalić się sięgnięciem po mistrzostwo Polski z 2022 roku, a także srebrnym (2021) i brązowym (2023) medalem mistrzostw kraju. W minionym roku Gabriela Grzybowska w barwach łódzkiego SMS-u zdobyła Puchar Polski i została wybrana MVP spotkania finałowego z AP ORLEN Gdańsk.

W obecnym sezonie Orlen Ekstraligi Kobiet nasza nowa zawodniczka wystąpiła w 9 meczach i zanotowała 5 bramek. Pomocniczka GieKSy ma na swoim koncie także występy w seniorskiej reprezentacji Polski, jej debiut miał miejsce w listopadzie 2021 roku w meczu eliminacji mistrzostw świata z Kosowem.

Skomentuj ten transfer na Facebook

Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 26.01.24

Polecane