Niemcy Polska eliminacje do EURO 2025

Niemcy Polska eliminacje do EURO 2025

Niemcy Polska w Eliminacjach do EURO 2025 już dziś 31 maja o godzinie 20:30. Przed nami trzecie spotkanie reprezentacji Polski w tych eliminacjach i rywal wydaje się być najtrudniejszym, bowiem zmierzymy się z liderkami naszej grupy drużyną Niemiec.

Partner działu

Niemcy Polska eliminacje do EURO 2025

Niemcy Polska eliminacje do EURO 2025 rozegrany zostanie w piątek 31 maja o godzinie 20:30 w Rostocku na stadionie Ostseestadion, na którym swoje domowe mecze na co dzień rozgrywa drużyna Hansy Rostock.

Drużyna Niemiec zajmuje obecnie 5 miejsce w rankingu FIFA, a Polska 29 lokatę. Niemki rozpoczęły kwalifikacje od dwóch wygranych, choć nie było łatwo bo w meczu z Austrią przegrywały już 2:0 aby ostatecznie pokazać swoją klasę i wygrać 3:2. To jednak pokazuje, że Niemki są do ogarnia również na własnym terenie. W drugim meczu Niemki łatwo pokonały Islandię 3:1 o z 6 punktami na koncie prowadzą w tabeli.

Polki na razie bez punktu, po przegranej z Islandią oraz Austrią, należy jednak pamiętać, że Polska ma znaną Niemką broń w postaci zdobywczyni ponad 100 bramek dla Wolfsburga i to na jej geniusz liczymy w spotkaniu z bardziej utytułowaną drużyną.

 

Eliminacje do Euro 2025 w Piłce Nożnej Kobiet Tabele grup eliminacyjnych

04.03.24 / #pnk

Gdzie oglądać mecz Niemcy Polska?

Niemcy Polska eliminacje do EURO 2025 to mecz, który z pewnością zasługuje na obejrzenie. Mecz będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport oraz platformie internetowej link do transmisji początek spotkania o 20:30 ale studio rozpocznie się 30 minut wcześniej.

Przypomnijmy, że na przełomie kilku dni Polski czeka dwu mecz z reprezentacją Niemiec. Już 4 czerwca Polski zagrają z Niemkami w Gdyni gdzie liczymy na pełny stadion i rekord frekwencji w meczu Reprezentacji.

Kto sędziuje mecz Niemcy Polska?

Mecz Niemcy Polska sędziować będzie trójka sędziowska z Serbii. Arbitrem głównym będzie Jelena Cvetković a wspierać ją będą Ivana Jovanovic oraz Aleksandra Kostić.

Partner działu
Wspieraj Autora na Patronite
Opublikowano: 31.05.24

Polecane