Polska Serbia w Tychach przed meczem.

Polska Serbia w Tychach czyli kolejny mecz naszej reprezentacji w ramach premierowej edycji Ligi Narodów UEFA Kobiet. Na dwie godziny przed meczem w Tychach nadal pada deszcz i jest nieprzyjemnie. Mimo tych warunków raczej nic nie powinno przeszkodzić w rozegraniu spotkania.

Partner działu

Polska Serbia w Tychach organizacja taka jak w Gdyni?

Polska Serbia w Tychach to nie wątpliwie powinno być spore wydarzenie jak na tak niewielkie miasto, jednak problem znów jest ten sam. Brak informacji. wczoraj pytaliśmy mieszkańców Tychów czy wiedzą jakie wydarzenie odbędzie się jutro w ich mieście i zdecydowana większość nie miała o nim pojęcia.

Na stronie tychy.pl artykuł pojawił się dopiero dzień przed meczem, pozostałe serwisy też raczej nie promowały tego wydarzenia w sposób, który mógłby zachęcić do odwiedzenia stadionu. W rozmowach z mieszkańcami często słyszeliśmy, że gdyby wiedzieli wcześniej pewnie by przyszli, a tak dowiadują na ostatnią chwilę i raczej już mają inne plany.

W mieście, które wg Wikipedii ma ponad 120 tysięcy mieszkańców, a co więcej ma doskonałe połączenie z Katowicami nie powinno być problemu zapełnić 15 tysięczny obiekt, a jednak zdecydowano się śladem Gdyni na sprzedaż miejsc wyłącznie na sektorach na przeciw telewizyjnych kamer.  Mamy tylko nadzieję, że pogoda nie spowoduje spadku frekwencji.

Polska Serbia w Tychach

Polska vs Serbia Liga Narodów Kobiet mecz w Tychach

14.10.23 / #pnk
Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 27.10.23

Polecane