Red Devils Ladies Chojnice w półfinale EURO Winners Cup 2024
FOTO: RDLC

Red Devils Ladies Chojnice w półfinale EURO Winners Cup 2024

Red Devils Ladies Chojnice w półfinale EURO Winners Cup 2024 nie zatrzymują się podczas turnieju rozgrywanego w Portugalii. Podopieczne Tomasza Poźniaka i Marcina Bacha awansowały do półfinału beachsoccerowej „Ligi Mistrzyń”! To wielkie osiągnięcie dla zespołu, który z każdym kolejnym meczem udowadnia swoją klasę i determinację. Ich droga do półfinału była pełna wyzwań, ale również niesamowitych momentów triumfu, które zapadną w pamięć kibiców na długo.

Partner działu

Red Devils Ladies Chojnice w półfinale EURO Winners Cup 2024

Miejsce w najlepszej czwórce dało im zwycięstwo 5:2 nad AD Pasteis z Portugalii. To rewanż za porażkę 2:3 w meczu grupowym, która była dla nich bolesną lekcją. Od tamtej porażki, Red Devils Ladies wyciągnęły wnioski i pracowały jeszcze ciężej, aby pokazać, że są zespołem gotowym na najwyższe wyzwania.

Dwie bramki zdobyła Katarzyna Gozdek, która swoim niesamowitym instynktem strzeleckim i techniką niejednokrotnie udowodniła, że jest kluczowym elementem drużyny. Po jednej bramce dołożyły Magdalena Szpera, Aleksandra Sudyk i Adriana Banaszkiewicz, pokazując, że zespół ma wiele utalentowanych zawodniczek, które potrafią w decydujących momentach przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W fazie medalowej, czyli w półfinale, Red Devils Ladies zmierzą się z trzema drużynami z Hiszpanii. To pokazuje, jak silna jest konkurencja na tym etapie turnieju. Hiszpańskie zespoły od lat są znane z wysokiego poziomu gry w beachsoccerze, dlatego starcie z nimi będzie nie lada wyzwaniem.

Red Devils Ladies Chojnice półfinał 15 czerwca

Dziś, 15 czerwca, o 18:30 „Czerwone Diablice” zagrają o finał z CD Pozoalbense. To spotkanie będzie prawdziwym testem ich umiejętności i wytrzymałości. Kibice na pewno będą śledzić ten mecz z zapartym tchem, licząc na to, że ich ulubienice pokażą się z jak najlepszej strony. Transmisje meczy można zobaczyć na stronie www.beachsoccertv.com są one bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja.

Euro Winners Cup jedna z najważniejszych imprez

Warto wspomnieć, że turniej Euro Winners Cup to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu beachsoccerowym. Udział w niej biorą najlepsze drużyny z całej Europy, które przez cały rok ciężko pracują, aby móc rywalizować na tak prestiżowym poziomie. Red Devils Ladies Chojnice pokazały, że zasługują na miejsce w gronie najlepszych, a ich dotychczasowe osiągnięcia są dowodem na to, jak ciężko pracują na swój sukces.

Ich awans do półfinału to nie tylko zasługa talentu, ale także ogromnej pracy sztabu szkoleniowego, który każdego dnia wspiera zawodniczki w dążeniu do doskonałości.

Podczas turnieju nie zabrakło również emocjonujących momentów i zaskakujących zwrotów akcji. Każdy mecz to nie tylko walka o wynik, ale także o prestiż i dumę reprezentowania swojego klubu na międzynarodowej arenie. Red Devils Ladies doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele znaczy dla nich każdy gol, każda wygrana, a nawet każda porażka, z której można wyciągnąć cenne lekcje na przyszłość.

Ich determinacja i duch walki są inspiracją dla wielu młodych zawodniczek, które marzą o karierze w beachsoccerze.

Red Devils Ladies Chojnice ambasadorem polskiego beachsocceru

Red Devils Ladies Chojnice to zespół, który nie tylko reprezentuje swoje miasto i klub, ale także jest ambasadorem polskiego beachsocceru na arenie międzynarodowej. Ich sukcesy przyciągają uwagę mediów i kibiców, promując tę dyscyplinę sportu i zachęcając kolejne pokolenia do jej uprawiania.

Ich droga do półfinału Euro Winners Cup to nie tylko sportowy wyczyn, ale także piękna historia o pasji, determinacji i nieustannej pracy nad sobą.

Podsumowując, awans Red Devils Ladies Chojnice do półfinału Euro Winners Cup to ogromne osiągnięcie, które na długo zostanie zapamiętane przez wszystkich kibiców beachsocceru. Ich zwycięstwo nad AD Pasteis z Portugalii to dowód na to, że ciężka praca i determinacja mogą przynieść wspaniałe rezultaty.

Teraz przed nimi kolejne wyzwanie – mecz z CD Pozoalbense, który zdecyduje o tym, czy zagrają w finale. Bez względu na wynik, już teraz można powiedzieć, że Red Devils Ladies zasłużyły na miano jednej z najlepszych drużyn w Europie, a ich przygoda w Euro Winners Cup jest pięknym rozdziałem w historii polskiego beachsocceru.

Partner działu
Opublikowano: 15.06.24

Polecane