Sponsoring piłki nożnej Kobiet czyli Jak zostać lokalnym bohaterem
#PNK

Sponsoring piłki nożnej Kobiet, czyli Jak zostać lokalnym bohaterem

Sponsoring piłki nożnej Kobiet to nadal mało popularna forma promocji wśród lokalnych firm w Polsce, być może jest tak dlatego, że panuje przekonanie o tym iż bycie sponsorem i to w dodatku drużyny piłkarskiej to spore wydatki. W naszym e-booku postaramy się obalić ten mit, oraz pomóc nawiązać kontakt pomiędzy lokalnymi firmami a klubami piłkarskimi w Twoim regionie.

Partner działu

Sponsoring piłki nożnej Kobiet

Sponsoring piłki nożnej Kobiet wcale nie musi być dużym kosztem, oczywiście wiąże się to z indywidualnym podejściem klubu i to jakim budżetem dysponuje, a także od tego w jakiej lidze występuje. Nasza publikacja nie stanowi oferty, a jedynie pokazuje i to na jednym przykładzie, że w prosty i nisko nakładowy sposób, Twoja firma może zostać lokalnym Bohaterem, oraz pozyskać nowych, wiernych klientów na swoje produkty czy usługi.

Dla kogo jest ten e-book?

Właściwie dla każdego kto prowadzi firmę, nie ma tu ograniczeń o czym przekonacie się czytając, gdzie przeprowadziliśmy symulację sponsoringu dla Pizzerii w niewielkiej miejscowości. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać klubu, na dole tej strony znajdziesz formularz. Wypełnij go a My skontaktujemy Cię z lokalnymi Klubami.

To również, lektura dla Klubów, bo na jego podstawie mogą starać się przekonać firmy do inwestycji w rozwój ich drużyny. Tu informacja dla klubów, jeżeli potrzebujecie ten format z Waszym Herbem, Waszymi informacjami oraz ofertą i kontaktem bezpośrednim – zgłoście się do nas – bezpłatnie opracujemy ofertę dla Waszej drużyny.

Sponsoring piłki nożnej Kobiet e-book pobierz za darmo

Nie musisz się rejestrować, ani zostawiać swoich danych po prostu kliknij w obrazek poniżej i pobierz.

Sponsoring piłki nożnej Kobiet e-book pobierz za darmo

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, a My skontaktujemy Cię z wybranymi Klubami.

Partner działu
Opublikowano: 04.07.24

Polecane