16. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet 2023/2024
Wyniki & podsumowanie

16. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet 2023/2024 przyniosła nam wiele niespodzianek. Między innymi padła twierdza Gdynia gdzie Energa Checz przegrała po bramce w doliczonym czasie gry 2:3, lider Resovia przegrywa 3:1 w Jelnej co w przypadku wygranej drużyny z Wrocławia zaległego spotkania oznacza zrównanie się punktami w tabeli.

Partner działu

16. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet 2023/2024 zestaw par

Na pewno takim hitem będzie spotkanie nie pokonanych na swoim boisku w tym sezonie zawodniczek z Gdyni, które będą chciały się zrehabilitować za srogą porażkę w rundzie wiosennej ze Ślęzą Wrocław, która też myśli o awansie do Ekstraligi. To będzie jeden z tych meczy o 6 punktów. Kolejne spotkanie to mecz Liderek z Rzeszowa z rozpędzoną Jelną, która w ostatnim meczy przed przerwą rozbiła Ząbkowie 1:9.

Linki do legalnych transmisji będziemy podawać na bieżąco na stronie oraz na naszym profilu na Facebook, do którego obserwowania serdecznie zapraszamy.

13 kwietnia 12:00 sobota

Bramki Lech Poznań UAM: Maja Kuleczka / Martyna Nowaczyk

14 kwietnia 12:00 niedziela
14 kwietnia 16:00 niedziela
14 kwietnia 19:00 niedziela

Zapowiedź 16. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet

16. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet 2023/2024 odbędzie się w dniach 13 i 14 kwietnia. Po dwu tygodniowej przerwie wracamy na boiska krajowe i od razu mamy kilka hitów!