Wspólnie bijemy rekord frekwencji

Polska – Niemcy w Gdyni Eliminacje do EURO 25! Wspólnie bijemy rekord frekwencji!

Polska – Niemcy w Gdyni już we wtorek 4 czerwca. To kolejny mecz naszej reprezentacji w eliminacjach do EURO 2025 w Szwajcarii. Wspólnie z Wami chcemy zrobić coś wyjątkowego, czyli pobić dotychczasowy rekord frekwencji na meczu Kobiecej Reprezentacji Polski w Piłce nożnej. Zrobimy to? Akcję rozpoczynamy już 10 maja!

Partner działu

Jaki jest obecny rekord frekwencji na meczu piłki nożnej Kobiet?

Obecny rekord frekwencji na meczu reprezentacji w piłce nożnej Kobiet padł na meczu Polski z Belgią na stadionie w Gdańsku, a na trybunach zasiadło wtedy nieco ponad 8 tysięcy kibiców (8011). Stadion w Gdyni, na którym 4 czerwca 2024 roku zagra nasza reprezentacja może pomieścić według oficjalnych danych 15 139 kibiców. Czy uda nam się wspólnie ustanowić nowy rekord?

Mecz Polska Niemcy w Gdyni. Eliminacje Euro 2025

13.05.24 / #pnk

Jak możesz dołączyć do akcji jako kibic?

Jeżeli jesteś kibicem możesz okazać swoje zainteresowanie w wydarzeniu, które udostępniliśmy na Facebooku – to pomoże oszacować nam ilość chętnych do obejrzenia meczu na żywo, możesz też udostępniać wydarzenie, informować o nim znajomych, a nawet wydrukować przygotowany przez nas plakat i powiesić go w szkole, pracy czy na tablicy ogłoszeń w swoim bloku. Pamiętaj tylko aby robić to w miejscach do tego przeznaczonych lub aby zapytać o zgodę.

Pobierz plakat do wydruku

-
:
-
4/06/2024 Eliminacje EURO 25

Polska Niemcy w Gdyni – rekord frekwencji – zaproszenie.

Terminarz meczy eliminacyjnych do Euro 2025

08.03.24 / #pnk

Z Wami nam się to uda!

Jesteśmy pewni, że z Wami uda nam się pobić rekord frekwencji i zrobimy najlepszy doping jaki kiedykolwiek miała nasza reprezentacji Piłki Nożnej Kobiet. Zaczynamy w Gdyni, a potem aby nas pobić będzie trzeba to już zrobić na stadionie narodowym 😉

Naszą akcję wspierają już:

  • Portal trojmiasto.pl
  • Radio ESKA Trójmiasto
  • MZK Gdynia
  • Gdynia Sport
  • Dziennik Bałtycki
  • Portal kobiecysoccer.pl
  • ProBio Koło®
Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 01.05.24

Polecane