Legia Ladies drugi raz zaprzepaściła wielką szansę na…
Foto: facebook

Legia Ladies drugi raz zaprzepaściła wielką szansę na…

Legia Ladies drugi raz zaprzepaściła wielką szansę na promocję piłki nożnej Kobiet w Polsce. Trzeba powiedzieć, że wielka szkoda, że drużyna z Warszawy nie wykorzystała potencjału.

Partner działu

Legia Ladies lepszego spotkania na przywitanie z Orlen 1 Liga nie mógła sobie wymarzyć. Odwieczny rywal Legii z męskiego wydania piłki nożnej czyli Lech przyjechał do Warszawy.

Legia Ladies vs Lech Poznań do całej tej pięknej otoczki zabrakło tylko aby taki mecz rozegrany został na Łazienkowskiej, tak nie było, a szkoda bo byłoby to święto dla całej Warszawy oraz piłki nożnej w żeńskim wydaniu.

Nic dwa razy się nie zdarza?

A jednak się zdarza, bo o to kolejny raz mamy fantastyczny moment na pokazanie piłki nożnej Kobiet tysiącom kibiców za sprawą rywalizacji na froncie Warszawa – Radom. Mecz przyjaźni przynajmniej w męskim wydaniu pomiędzy Legią, a Radomiakiem mógł zostać okraszony przedmeczem na Łazienkowskiej pomiędzy Legia Ladies, a Sportową Czwórką Radom.

Cóż to by było za wydarzenie i przeżycie dla samych piłkarek zagrać na Łazienkowskiej 3!

Nie wiem jak jest teraz ale osobiście wiele lat temu grałem w klubie, który miał swoją drużynę w Ekstraklasie (wtedy to się nazywało 1 liga) i graliśmy przed meczami wielkich drużyn, również przed meczami w europejskich pucharach, może teraz jest inaczej? Może strach przed zniszczeniem murawy? Nie mam pojęcia, ale fajnie by było kiedyś zobaczyć taki mecz na wielkim stadionie.

Tymczasem, my chcemy pobić rekord frekwencji na meczu Reprezentacji Polski w ramach eliminacji do EURO 2025, Polska vs Niemcy w Gdyni, zapraszamy do dołączenia do naszej akcji na facebooku.

Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 06.05.24

Polecane