Drugie oblicze Andrzeja D.C. nam bardziej znanego jako Joanna R.
Nasz news

Drugie oblicze Andrzeja D.C. nam bardziej znanego jako Joanna R.

Jak podaje TVP Info Wrocławscy Policjanci zatrzymali 55 letniego poszukiwanego listem gończym za oszustwa Andrzeja D.C. i pewnie byśmy nigdy o tym nie napisali, gdyby nie fakt że Andrzej to od kilku lat Joanna R. Zawodniczka kilku klubów piłki nożnej Kobiet.

Partner działu

Andrzej D.C. to Piłkarka Asia

Andrzej D.C. jak podają media podawał się za biznesmena, adwokata, a jak możemy wyczytać w internecie również za policjanta.

Na jego profilu znaleźć możemy zdjęcia ze znanymi twarzami ze świta polityki, a na kanale YouTube jest również film, w którym Andrzej D.C. przedstawia swoje uwagi do projektu ustawy antyterrorystycznej.

Prasa podaje, że powodem zmiany płci była chęć dalszego popełniania przestępstw. To właśnie po oficjalnej zmianie płci już nie jako Andrzej a jako Joanna, zostaje zarządcą hotelu w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zostaje skazana/y w 2021 roku za oszustwa oraz łamanie praw pracowników.

Joanna udzielała się w wielu klubach

Joanna ma też swoją drugą twarz. Asia przez ostatnie 6 lat udziela się w kobiecej piłce nożnej, jest zawodniczką, w wielu klubach (warszawa, Bydgoszcz, Gdynia) a ostatni to pierwszoligowa drużyna z Gdyni gdzie jest zgłoszona do rozgrywek jako bramkarka.

Udało nam się porozmawiać z kilkoma osobami (chciały pozostać anonimowe), które znają ją już jako zawodniczkę i każdy ma o niej dobre zdanie. Osoby, z którymi rozmawialiśmy mówiły, że zawsze była pomocna, uczynna i dzieliła się swoją wiedzą.

Nasuwa się jednak pytanie, czy 55 letni mężczyzna, choć oficjalnie kobieta powinna uczestniczyć w życiu kobiecego klubu piłkarskiego, przebywać w jednej szatni, pod prysznicem gdzie niejednokrotnie zawodniczki są niepełnoletnie?

Być może Joanna wcześniej została by zdemaskowana gdyby nie fakt, że trenerzy i działacze bali zadawać się pytań bojąc się być posądzonym o homofobię i brak tolerancji.

Z pewnością wybuchnie afera z jej udziałem, a PZPN będzie musiał się bardziej zastanowić nad tym jak weryfikować i czy dopuszczać osoby które zmieniły płeć do rozgrywek.

Partner działu
Wspieraj Autora na Patronite
Opublikowano: 16.03.24

Polecane