Transmisja na żywo meczu Energa Checz Marcus Gdynia vs Ząbkowia Ząbkia
VIDEO

Energa Checz Marcus Gdynia vs Ząbkovia Ząbki [Bramki]

Transmisja na żywo meczu Energa Checz Marcus Gdynia vs Ząbkovia Ząbki meczu 8. kolejki Orlen 1 Liga z Gdyni odbyła się 15 października o godziny 17:00. Drużyna z Gdyni wysoko wygrała spotkanie 4:1 i awansowała w tabeli Orlen 1 Liga na 4. miejsce.

Partner działu
Orlen 1 Liga 15 października, 17:10

5' Natalia Latoszek. Bramka 8. kolejki Orlen 1 Liga?

Zawodniczki z Gdyni szybko rozpoczęły strzelanie bo już w 5 minucie indywidualna akcja Klaudii Kamińskiej, która mijała zawodniczki Ząbkovi jak tyczki a następnie wycofała piłkę aby fantastycznym strzałem w samo okienko zza pola karnego popisała się Natalia Latoszek. Jesteśmy przekonani, że to bramka kolejki.

27′ Anna Furmaniak 2:0

W 27 minucie błąd obrony z Ząbek wykorzystała Julia Sitarz i po przechwycie piłki idealnie zagrała do wychodzącej na czystą pozycję Ani Furmaniak, która podwyższyła wynik na 2:0

34′ Anna Furmaniak 3:0

Kolejna bramka dla Energa Checz Marcus Gdynia również wpadła ze strzało spoza szesnastki. Tym razem atak gości przerwała Olha Kozhevnikowa, zagrała do Klaudii Kamińskiej, która w swoim stylu mija rywalki i odgrywa do Ani Furmaniak, a ta mocnym strzałem podwyższa wynik spotkania na 3:0.

38′ Anastazja Krampa 4:0

Kolejny raz fantastyczną akcją na prawy skrzydle popisała się Klaudia Kamińska i zaliczyła swoją 3 asystę w meczu, Klaudia wdarła się pole karne i wycofała na 7 metr do Anastazji Krampy a ta spokojnie posłała piłkę w róg bramki i do przerwy było już 4:0.

84′ Piskorz Justyna 4:1

Po przerwie nad stadionem się rozpadało, co nie zachęcało do jakieś zbytniej determinacji aby podwyższyć wynik, co poskutkowało honorowym trafieniem dla drużyny przyjezdnej. Błąd drużyny z Gdyni w 84 minucie wykorzystała kapitan Piskorz Justyna ustalając wynik spotkania na 4:1.

Drużyna z Ząbek utrzymała 10. miejsce w lidze, a drużyna z Gdyni awansowała na 4. pozycję. Do tej pory Gdynianki są nie pokonane na swoim boisku, a w następnej kolejce zmierzą się z liderkami rozgrywek drużyna Resovi Rzeszów.

8. kolejka Orlen 1 Liga Kobiet 2023/2024 [Wyniki]

14.10.23 / #pnk

Transmisja na żywo meczu Energa Checz Marcus Gdynia vs Ząbkowia Ząbki

Tym razem do twierdzy w Gdyni przyjedzie zajmująca 10. miejsce w tabeli Orlen 1 Ligi Ząbkowa Ząbki. Drużynę Marcina Klukowskiego czeka mecz z Energą Checz Marcus Gdynia, która na własnym stadionie jest niepokonana od początku rozgrywek. Po ostatniej wysokiej przegranej na wyjeździe z pewnością będzie chciała się zrehabilitować przed własną publicznością.

Transmisję na żywo rozpoczniemy o godzinie 17:00 na naszym kanale na YouTube transmisję udostępniamy bezpłatnie, ale możesz nas docenić stawiając nam kawę 😉 kliknij – postaw kawę