Serbia vs Polska Liga Narodów UEFA

Serbia vs Polska Liga Narodów UEFA

Serbia vs Polska Liga Narodów UEFA Kobiet odbędzie się 31 października o godzinie 19:00 na stadionie w Stara Pazova. Zobaczymy czy data meczu przypadająca w święto Halloween zwiastować będzie kolejny mecz, w którym nasze zawodniczki zafundują nam nerwy do samego końca jak w poprzednich dwóch spotkaniach. 

Partner działu
1
:
1
Liga Narodów UEFA 31/10/2023, 19:00

Skład na mecz Serbia vs Polska

Serbia vs Polska Liga Narodów UEFA skład

Cel. Utrzymać pozycję lidera grupy.

Nasze zawodniczki jako jedyne w grupie nie przegrały jeszcze meczu w premierowej edycji Ligi Narodów Kobiet, obecnie mamy na koncie 9 punktów i w przypadku wygranej na wyjeździe z Serbią możemy być niemal pewni, że najtrudniejszą drogę mamy już za sobą, a kto wie może i zapewnimy sobie w ten sposób awans do dywizji A.

Polki na mecz do Serbii wyruszą w poniedziałek, a mecz rozgrywany będzie we wtorek o godzinie 19:00 na obiekcie w Stara Pazova. Dotychczas nasze reprezentantki wygrały na wyjeździe z Grecją 3:1 oraz w Gdyni z Ukrainą 2:1 i w ostatnim spotkaniu właśnie z Serbkami w Tychach 2:1.  Skrót z tego spotkania możecie zobaczyć poniżej.

Serbia vs Polska w Liga Narodów UEFA Kobiet - gdzie oglądać transmisję na żywo

Mecz Serbia vs Polska w Liga Narodów UEFA Kobiet będzie transmitowany w telewizji na kanale TVP Sport początek transmisji o godzinie 18:30, oraz w internecie na stronie TVP Sport początek transmisji o tej samej godzinie, a początek samego meczu punktualnie o 19:00

Link do transmisji online

Liga Narodów UEFA Kobiet 2023/24 Tabela

20.09.23 / #pnk

Serbia vs Polska - obsada sędziowska

Spotkanie Serbia – Polska w ramach Ligi Narodów UEFA Kobiet poprowadzą sędziny z Bułgarii:

Sędzina główna: Galiya Echeva [BUL]
Sędziny liniowe: Pavleta Rashkova [BUL], Yordanka Korcheva [BUL]

Sędzina techniczna: Lyubima Banova [BUL]

Partner działu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Opublikowano: 28.10.23

Polecane