Women’s Euro Beach Soccer League – Polki nie do zatrzymania

Women’s Euro Beach Soccer League gromimy Anglię i zapewniamy sobie pierwsze miejsce w Grupie B.

Partner działu

Show Okoniewskiej i Polska przechodzi dalej Polki pokonały Anglię 4-1. Zmotywowane wygraną z Hiszpanią, Polki rozpoczęły mecz od mocnego uderzenia i już po niecałej minucie Okoniewska otworzyła wynik.

Anglia szybko odpowiedziała bowiem trzy minuty później, Wendy Martin wyrównała i do przerwy mieliśmy remis.

Taki wynik utrzymywał się na tablicy przez 9 minut kiedy to na listę strzelczyń wpisała się Bednarska ponownie wyprowadzając nas na prowadzenie.

Całkowitą dominację Polki potwierdziły w trzeciej tercji kiedy to na 3:1 strzeliła Kwiatkowska, a następnie swojego drugiego gola w meczu zdobyła Okoniewska Wygrywając zapewniamy sobie pierwsze miejsce w grupie B.

Faza grupowa dobiegła końca, a rozgrywki Euro Beach Soccer League wkroczyły w decydującą fazę. Hiszpania zajęła drugie miejsce i zmierzy się z Polską w następnej rundzie (to absurdalne bo na turniejach nie spotykają się drużyny grające ze sobą w grupie), w pozostałych meczach Portugalia potwierdziła zagwarantowała sobie miejsce w półfinale pokonując Ukrainę, a Czeszki pokonując gospodarzy turnieju – Włochy.